KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12487320
nr 1248 7320
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Blandteknik, Par vid brygga, signerad, -62, pannå, 37x45
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:01:59
15/4 19:42:27
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz